Palazzo Murano

Palazzo Murano to tworzony przez Grupę Landeskrone kameralny budynek biurowy, który oferuje do wynajęcia nowoczesne powierzchnie biurowe w pełni wyposażone i przygotowane do wynajmu wg indywidualnych potrzeb klienta. Dla wygody naszych klientów budynek jest wyposażony w klimatyzację

i mechaniczną wentylację, zapewnia nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz prywatny parking naziemny. Na parterze budynku znajduje się reprezentacyjny hol recepcyjny oraz przeszklona winda.

 

Na czterech kondygnacjach do dyspozycji naszych najemców jest ok. 2 200 m2 funkcjonalnej powierzchni biurowej Przestronne biura, o niespotykanej wysokości dochodzącej do 4,5 m, dostępne są w formie otwartych przestrzeni (open space), jak i mniejszych gabinetów. Brak poprzecznych ścian nośnych umożliwia dowolną aranżację dostosowaną do potrzeb przyszłych Najemców.

 

Duże otwierane okna gwarantują doskonałe wykorzystanie światła dziennego i zapewniają naturalną wentylację wnętrz. Dla komfortu przyszłych użytkowników w budynku znajdują się powierzchnie przeznaczone na archiwa, magazyny, serwery, wprowadzony zostanie także szereg nowoczesnych rozwiązań technicznych: kasetonowe sufity, wykładzina systemowa typu Interface 50/50, specjalistyczne oświetlenie, klimatyzacja, wentylacja mechaniczna, kamery, sieci internetowe itp.

 

Miejsca parkingowe: wszystkie sąsiednie ulice maja możliwość parkowania Pawia, Zamenhofa, Dzielna.

 

Więcej informacji: www.palazzomurano.pl

Galeria

     

Rzuty

     

Kontakt

Warszawa

Landeskrone sp. z o o.

00-337 Warszawa

ul. Bartoszewicza 3/30

Kraków

Landeskrone sp. z o o.

31-012 Kraków

ul. Św.Marka 7/9/1

Kierownik Administracyjny

Marta Onitzch

+48 22 207 29 46

+48 882 005 032

m.onitzch@landeskrone.eu

 

Dział sprzedaży i wynajmu

Łukasz Małecki

+48 22 201 06 96

+48 535 700 970

l.malecki@landeskrone.eu

 

Back To Top