Art Deco

Na warszawskim Mokotowie, przy ulicy Kazimierzowskiej 81 znajduje się inwestycja Art Deco House. Jest to luksusowa kamienica nawiązująca stylem architektonicznym do londyńskich budowli lat dwudziestych ubiegłego wieku. Inwestorem jest spółka Landeskrone, należąca do Jana Lubomirskiego-Lanckorońskiego.

Art Deco House to jedna z kluczowych inwestycji prowadzonych przez Grupę Landeskrone. Autorem pomysłu i głównym wizjonerem jest Jan Lubomirski-Lanckoroński. Jego marzeniem było stworzyć budynek jedyny w swoim rodzaju, wykraczający poza schematy ale i jednocześnie funkcjonujący w już istniejącej infrastrukturze.

Apartamenty

Projekt składa się z kilkudziesięciu luksusowych apartamentów o powierzchni od 53m2 do 125m2 wraz z obszernymi balkonami, zielonym patio i ogrodem. Na czwartym piętrze znajduje się nowoczesny penthouse o powierzchni 230,5 m 2 wykończony w najwyższym standardzie z windą wjeżdżającą bezpośrednio do mieszkania. Do apartamentu przynależy miejsce postojowe w garażu podziemny na dwa samochody. Jakość wnętrz podkreślają ozdobne gzymsy, eleganckie parkiety oraz wysokiej klasy stylowe meble. Każda przestrzeń cechuje się bardzo dobrym nasłonecznieniem. Apartamenty są w pełni wyposażone w najnowszy sprzęt AGD, kominki, klimatyzację i obszerne tarasy. Kolejnym atutem będzie dostęp do strefy wypoczynku stworzonej na kondygnacji podziemnej. Znajdą się tam sauna oraz fitness, które będą dostępne wyłącznie dla mieszkańców, zapewniając pełną prywatność. W budynku zastosowano wiele najnowszych rozwiązań ekologicznych. Został wyposażony w okna o zminimalizowanym współczynniku strat ciepła, oszczędny system centralnego ogrzewania. Ściany są ocieplone przy wykorzystaniu materiałów o najwyższych parametrach termicznych, dzięki czemu utrata ciepła będzie minimalna. System ogrzewania i klimatyzacji pozwoli na łatwe uzyskanie pożądanej temperatury w apartamentach.

Powierzchnie do wynajecia

Wyjątkowa oferta dla grupy biznesowej, firm, kancelarii poszukujących reprezentacyjnej siedziby swojego biura w części Starego Mokotowa. Oryginalna, luksusowa kamienica w stylu art deco nawiązująca stylem architektonicznym do londyńskich budowli lat dwudziestych ubiegłego wieku. Powierzchnia biurowa do wynajęcia w ekskluzywnej inwestycji Art deco house składa się z czterech lokali, które można ze sobą połączyć w zależności od preferencji.

 

Usytuowanie budynku pozwala na swobodną komunikację z całym miastem. Metro i liczne linie autobusowe pozwalają szybko i łatwo przemieszczać się do innych dzielnic.

 

INFORMACJE OGÓLNE:

 

  • Wyposażone aneksy kuchenne
  • Winda
  • Budynek monitorowany oraz chroniony
  • Pełne okablowanie pozwala na indywidualne zamieszczenie alarmu w każdym z pomieszczeń
  • Biuro nieumeblowane. Możliwość wyposażenia w meble przedstawione na załączonych zdjęciach

 

OKOLICA:

 

  • Szkoła Główna Handlowa
  • Stacja metra Pole Mokotowskie (5 minut spacerkiem) – 8 marca otworzono II linię metra
  • Największy stołeczny kompleks parkowy – Pola Mokotowskie – oraz liczne skwery, np. Słoweński czy Słonimskiego
  • W bezpośrednim sąsiedztwie szkoły, przedszkola, muzea, teatry i urocze knajpki i restauracje w najmodniejszej dzielnicy Warszawy
  • Plac Unii – kompleks usługowo- handlowy

 

DOSTĘPNE POWIERZCHNIE

 

57 m², 54,5 m²,  60 m², 56 m².

Galeria zdjęć

   

Penthouse

   

Rzuty

  

Kontakt

Warszawa

Landeskrone sp. z o o.

00-337 Warszawa

ul. Bartoszewicza 3/30

Kraków

Landeskrone sp. z o o.

31-012 Kraków

ul. Św.Marka 7/9/1

Kierownik Administracyjny

Marta Onitzch

+48 22 207 29 46

+48 882 005 032

m.onitzch@landeskrone.eu

 

Dział sprzedaży i wynajmu

Łukasz Małecki

+48 22 201 06 96

+48 535 700 970

l.malecki@landeskrone.eu

 

Kazimierzowska 81

Kazimierzowska 81

ul. Kazimierzowska 81, 02-518 Warszawa

Back To Top